Rikke Jenssen og Hanne Børresen er stolte av å ha kapret selveste DonkeyBoy til å spille på Fjordfesten 2010. Foto: Olaf Akselsen
Kjøp bildeKapret DonkeyBoy
Sommerens kanskje heiteste festivalband, DonkeyBoy, kommer til Sandefjord og Fjordfesten 2010 14. august.
Sb.no på Facebook
Siste fra forsiden
Det forteller Rikke Jenssen og Hanne Børresen som er ildsjelene bak kjempefesten som arrangeres for tredje året på rad i Badeparken.
Fjorårets fest ble rammet av et historisk dårlig sensommervær, som førte til tekniske problemer og avlysninger.
– Vi trøster oss med at været i hvert fall ikke kan bli verre enn i fjor, sier Børresen.
Tross storm i kastene og nedbør i fossende strømmer viste opptellingen at omkring 4.500 mennesker besøkte Fjordfesten 2009.
Jenssen og Børresen som forteller at de ikke har dratt i gang dette for å tjene seg rike, drømmer om 10.000 elleville sandefjordinger i Badeparken 14. august.
I tillegg til flere nasjonale band, stiller en rekke lokale aktører på scenen i løpet av de 12 timene festen pågår.


















