Slottsfjell-navn klare
Følgene artister er klare for Slottsfjell 2010: Clutch, Susanne Sundfør, Navigators, Uncle Deadly, Kråkesølv og The Joy Formidable.
Sb.no på Facebook
Siste fra forsiden
- Det er stor stemning på Slottsfjellkontoret om dagen, og vi er spesielt stolte over å ha fått bekreftet at Clutch skal spille på fjellet i sommer, opplyser Henrik Holta-Lysell, som har tatt over som pressesjef for Slottsfjellfestivalen.
- Her snakker vi om et band som har vært inspirasjonskilde for utallige rockeband, og som fremdeles lever i beste velgående. At fire av de aller beste norske artistene for øyeblikket, nemlig Susanne Sundfør, Navigators, Uncle Deadly og Kråkesølv også blir med på festen gjør at dette blir en heidundranes sommer. Det blir også finbesøk fra Wales. Joy Formidable kommer garantert til å sette stemningen med sin rå og upolerte rock, sier han.
Slottsfjellfestivalen går av stabelen 15. juli og varer i tre dager.



















