Annonse

Søk

Hvor vil du søke?

+ Innhold A-Å

Seniorsyklist til sykehuset


  • Del på nettet
  • Tips en venn via epost
  • Skriv ut

Tips oss »

En 85 år gammel mann fra Sandefjord ble kjørt til sentralsykehuset i Tønsberg etter en trafikkulykke på Hasle rundt klokken 11.30 lørdag.
Mannen skal, ifølge politiet, ha syklet ut fra Lønnegloveveien og inn i siden på en bil. Det er ikke meldt om store skader verken på mannen eller bilen.

Publisert lørdag 31. juli 2010 kl. 13:17.
Sist oppdatert lørdag 31. juli 2010 kl. 13:17.

Annonse

Kommentarer

SKRIV EN KOMMENTAR!

Registrert eller anonymt?
ANONYMT: Du er fortsatt velkommen til å kommentere anonymt ved å skrive inn de fire tegnene i koden under. Da vil kommentaren din bli lest/godkjent av redaksjonen før publisering.
REGISTRERT: Hvis du registrerer deg med mobilnummer og logger inn, slipper du å skrive kode og kommentaren din blir publisert umiddelbart.

Logg inn her

Ny bruker eller glemt passord?

Fyll inn mobilnummeret over for å få tilsendt et engangspassord. Du kan bytte passord når du har logget inn

Mobilnummer og innlogging ber vi om for å holde et godt nivå på diskusjonene. Hvis du er logget inn, blir din kommentar publisert umiddelbart. Anonyme kommentarer må godkjennes av redaksjonen før publisering.


» Les reglene i sin helhet og hvordan vi håndterer overvåkningen.


Snarveier

Snarvei sbtv sbtv

Klikk deg inn på vår nett-tv portal.

Snarvei bildeserier Bildegalleri

Bildegalleri fra kulturbegivenheter.

Snarvei forbruker Forbruker

Se hvor det skjer.

Snarvei Ukens Annonser Ukens annonser

Her finner du siste ukes avisannonser.

Webkamera

Søk i skattelistene
for 2008

Lastebiluhell på Coop OBS! på Fokserød

Se flere videoer

Nyheter på tv/radio

NRK Alltid nyheter: 10:03 World Today Select
P1: 10:03 Distriktsnyheter
NRK 2: 10:05 Distriktsnyheter
NRK 2: 10:05 fra Oslo og Akershus
NRK Alltid nyheter: 10:16 Politisk kvarter

» Gå til TV Guiden

Annonse