Gå til sidens hovedinnhold

Da er terminlista klar: Sandefjord åpner mot Mjøndalen

Torsdag presenterte Norges Fotballforbund terminlisten for årets eliteserie og 2. påskedag braker det løs for Sandefjord Fotball.

For abonnenter

Sandefjordingene har fått Mjøndalen som motstander i aller første kamp, et oppgjør som spilles på bortebane 5. april.

Dette er de øvrige kampene i første runde:

Bodø/Glimt - Brann, mandag 18:00, TVNorge

Haugesund - Tromsø, mandag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Lillestrøm, mandag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Strømsgodset, mandag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Viking, mandag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Odd, mandag 15:00, ESN

Vålerenga - Molde, mandag 20:00, ESN

Årets eliteserie skal etter planen starte 5. april og avsluttes i slutten av november. Her følger resten av terminlista.

Runde 2, lørdag/søndag 10./11. april

Brann - Rosenborg, søndag 20:00, ESN

Lillestrøm - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Sarpsborg 08, søndag 18:00, TVN

Odd - Vålerenga, lørdag 18:00, TVN

Sandefjord - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Bodø/Glimt, lørdag 16:00, ESN

Tromsø - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 3, onsdag/torsdag 14./15. april

Bodø/Glimt - Molde, onsdag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Strømsgodset, onsdag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Sandefjord, onsdag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Lillestrøm, onsdag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Odd, torsdag 18:00, ESN

Sarpsborg 08 - Brann, onsdag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Tromsø onsdag 18:00, MAX

Vålerenga - Viking, onsdag 18:00, D+/ES+

Runde 4, lørdag/søndag 17./18. april

Bodø/Glimt - Rosenborg, søndag 20:00, ESN

Brann - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Tromsø, lørdag 16:00, ESN

Molde - Haugesund, søndag 18:00, TVN

Odd - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Vålerenga, lørdag 18:00, TVN

Viking - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 5, lørdag/søndag 24./25. april

Haugesund - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Strømsgodset, søndag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Viking, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Molde, søndag 20:00, ESN

Sarpsborg 08 - Lillestrøm, lørdag 16:00, ESN

Stabæk - Brann, lørdag 18:00, TVN

Tromsø - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Bodø/Glimt, søndag 18:00, TVN

Runde 6, lørdag/søndag 1./2. mai

Bodø/Glimt - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Brann - Kristiansund, søndag 20:00, ESN

Molde - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Vålerenga, lørdag 18:00, TVN

Sandefjord - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Mjøndalen, lørdag 16:00, ESN

Viking - Tromsø, søndag 18:00, MAX

Runde 7, lørdag/søndag 8./9. mai

Haugesund - Rosenborg, lørdag 18:00, TVN

Lillestrøm - Strømsgodset, søndag 18:00, MAX

Mjøndalen - Bodø/Glimt, lørdag 16:00, ESN

Molde - Brann, søndag 20:00, ESN

Sandefjord - Viking, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Vålerenga, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 8, søndag 16. mai

Bodø/Glimt - Tromsø, søndag 18:00, D+/ES+

Brann - Haugesund, søndag 18:00, TVN

Kristiansund - Molde, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Lillestrøm, søndag 18:00, ESN

Vålerenga - Stabæk, søndag 20:00, ESN

Runde 9, mandag 24. mai

Haugesund - Vålerenga, mandag 18:00, TVN

Lillestrøm - Rosenborg, mandag 20:00, ESN

Mjøndalen - Odd, mandag 18:00, D+/ES+

Molde - Viking, mandag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Brann, mandag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt, mandag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Strømsgodset, mandag 15:00, ESN

Tromsø - Kristiansund, mandag 18:00, D+/ES+

Runde 10, lørdag/søndag 29./30. mai

Bodø/Glimt - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Brann - Tromsø, lørdag 18:00, TVN

Haugesund - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Viking, lørdag 16:00, ESN

Rosenborg - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Molde, søndag 18:00, TVN

Vålerenga - Lillestrøm, søndag 20:00, ESN

Runde 11, søndag 20. juni

Kristiansund - Bodø/Glimt, søndag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Molde, søndag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Strømsgodset, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Rosenborg, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Vålerenga, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 12, torsdag/fredag 24./25. juni

Bodø/Glimt - Stabæk, torsdag 18:00, D+/ES+

Brann - Odd, torsdag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Kristiansund, torsdag 18:00, D+/ES+

Molde - Lillestrøm, torsdag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Viking, torsdag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Mjøndalen, torsdag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Tromsø, torsdag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Sandefjord, torsdag 18:00, D+/ES+

Runde 13, onsdag/torsdag 30. juni/1.juli

Kristiansund - Vålerenga, onsdag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Brann, onsdag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Haugesund, onsdag 18:00, D+/ES+

Odd - Bodø/Glimt, onsdag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Rosenborg, onsdag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Sarpsborg 08, onsdag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Molde, onsdag 18:00, D+/ES+

Viking - Strømsgodset, onsdag 18:00, D+/ES+

Runde 14, lørdag/søndag/mandag, 3.-5. juli

Bodø/Glimt - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Viking, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Tromsø, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 15, lørdag 10. juli

Brann - Vålerenga, lørdag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Sarpsborg 08, lørdag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Haugesund, lørdag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Stabæk, lørdag 18:00, D+/ES+

Odd - Strømsgodset, lørdag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Molde, lørdag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Rosenborg, lørdag 18:00, D+/ES+

Viking - Bodø/Glimt, lørdag 18:00, D+/ES+

Runde 16, lørdag/søndag 17./18. juli

Bodø/Glimt - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Viking, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Tromsø, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 17, lørdag/søndag 31. juli/1. august

Brann - Stabæk, søndag 17:00, D+/ES+

Kristiansund - Haugesund, søndag 17:00, D+/ES+

Lillestrøm - Vålerenga, søndag 17:00, D+/ES+

Mjøndalen - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+/ES+

Odd - Rosenborg, søndag 17:00, D+/ES+

Sandefjord - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+/ES+

Tromsø - Strømsgodset, søndag 17:00, D+/ES+

Viking - Molde, søndag 17:00, D+/ES+

Runde 18, lørdag/søndag 7./8. august

Bodø/Glimt - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Tromsø, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 19, lørdag/søndag 14./15. august

Brann - Strømsgodset, søndag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Bodø/Glimt, søndag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Rosenborg, søndag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Vålerenga, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Molde, søndag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Viking, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 20, lørdag/søndag 21./22. august

Molde - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Bodø/Glimt, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 21, lørdag/søndag 11./12. september

Bodø/Glimt - Strømsgodset, søndag 18:00, D+/ES+

Brann - Molde, søndag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Viking, søndag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Rosenborg, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Tromsø, søndag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Vålerenga, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 22, lørdag/søndag 18./19. september

Mjøndalen - Strømsgodset, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Lillestrøm, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Bodø/Glimt, søndag 18:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 23, lørdag/søndag 25./26. september

Bodø/Glimt - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Brann - Viking, søndag 18:00, D+/ES+

Haugesund - Mjøndalen, søndag 18:00, D+/ES+

Kristiansund - Odd, søndag 18:00, D+/ES+

Lillestrøm - Molde, søndag 18:00, D+/ES+

Sandefjord - Tromsø, søndag 18:00, D+/ES+

Stabæk - Vålerenga, søndag 18:00, D+/ES+

Strømsgodset - Rosenborg, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 24, lørdag/søndag 2./3. oktober

Lillestrøm - Sandefjord, søndag 18:00, D+/ES+

Mjøndalen - Kristiansund, søndag 18:00, D+/ES+

Molde - Strømsgodset, søndag 18:00, D+/ES+

Odd - Brann, søndag 18:00, D+/ES+

Rosenborg - Stabæk, søndag 18:00, D+/ES+

Tromsø - Bodø/Glimt, søndag 18:00, D+/ES+

Viking - Haugesund, søndag 18:00, D+/ES+

Vålerenga - Sarpsborg 08, søndag 18:00, D+/ES+

Runde 25, fredag/lørdag, 16. oktober

Bodø/Glimt - Vålerenga, lørdag 17:00, D+/ES+

Brann - Lillestrøm, lørdag 17:00, D+/ES+

Haugesund - Molde, lørdag 17:00, D+/ES+

Kristiansund - Tromsø, lørdag 17:00, D+/ES+

Sandefjord - Odd, lørdag 17:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Rosenborg, lørdag 17:00, D+/ES+

Stabæk - Mjøndalen, lørdag 17:00, D+/ES+

Strømsgodset - Viking, lørdag 17:00, D+/ES+

Runde 26, lørdag/søndag 23./24. oktober

Brann - Sandefjord, søndag 17:00, D+/ES+

Lillestrøm - Mjøndalen, søndag 17:00, D+/ES+

Molde - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+/ES+

Odd - Stabæk, søndag 17:00, D+/ES+

Strømsgodset - Kristiansund, søndag 17:00, D+/ES+

Tromsø - Haugesund, søndag 17:00, D+/ES+

Viking - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+/ES+

Vålerenga - Rosenborg, søndag 17:00, D+/ES+

Runde 27, fredag/lørdag, 29./30. oktober

Bodø/Glimt - Viking, lørdag 17:00, D+/ES+

Haugesund - Lillestrøm, lørdag 17:00, D+/ES+

Kristiansund - Brann, lørdag 17:00, D+/ES+

Mjøndalen - Tromsø, lørdag 17:00, D+/ES+

Rosenborg - Sandefjord, lørdag 17:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Strømsgodset, lørdag 17:00, D+/ES+

Stabæk - Molde, lørdag 17:00, D+/ES+

Vålerenga - Odd, lørdag 17:00, D+/ES+

Runde 28, lørdag/søndag 6./7. november

Brann - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+/ES+

Lillestrøm - Kristiansund, søndag 17:00, D+/ES+

Molde - Rosenborg, søndag 17:00, D+/ES+

Odd - Haugesund, søndag 17:00, D+/ES+

Sandefjord - Mjøndalen, søndag 17:00, D+/ES+

Strømsgodset - Stabæk, søndag 17:00, D+/ES+

Tromsø - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+/ES+

Viking - Vålerenga, søndag 17:00, D+/ES+

Runde 29, lørdag 20. november

Bodø/Glimt - Odd, lørdag 17:00, D+/ES+

Haugesund - Sandefjord, lørdag 17:00, D+/ES+

Kristiansund - Viking, lørdag 17:00, D+/ES+

Mjøndalen - Brann, lørdag 17:00, D+/ES+

Rosenborg - Tromsø, lørdag 17:00, D+/ES+

Sarpsborg 08 - Molde, lørdag 17:00, D+/ES+

Stabæk - Lillestrøm, lørdag 17:00, D+/ES+

Vålerenga - Strømsgodset, lørdag 17:00, D+/ES+

Runde 30, søndag 28. november

Brann - Sarpsborg 08, søndag 17:00, D+/ES+

Lillestrøm - Bodø/Glimt, søndag 17:00, D+/ES+

Molde - Vålerenga, søndag 17:00, D+/ES+

Odd - Mjøndalen, søndag 17:00, D+/ES+

Sandefjord - Kristiansund, søndag 17:00, D+/ES+

Strømsgodset - Haugesund, søndag 17:00, D+/ES+

Tromsø - Stabæk, søndag 17:00, D+/ES+

Viking - Rosenborg, søndag 17:00, D+/ES+

Kommentarer til denne saken